Шановні мешканці громади!

Дата: 21.05.2020 23:23

Сьогодні всі ми відзначаємо День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка – не просте вбрання українців, це символічна річ для кожного з нас! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні! Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті,  містечку та селі українці об’єднані! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Колектив Чемеровецької об’єднаної територіальної громади вiтає усіх  Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

З повагою,

Чемеровецький селищний голова                                                                                        Олександр СОБАНЬ