ВІДБУЛАСЬ ПЕРША ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ ОТГ ВІННИЧЧИНИ ТА ЇХ ПАРТНЕРІВ З СУСІДНІХ ОБЛАСТЕЙ

Дата: 27.05.2020 15:40

Фото без описуВінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування   ініціювала проведення онлайн-конференції голів об'єднаних громад Вінницької області та партнерів, що підписали Меморандуми про співробітництво з Хмельницької, Житомирської і Черкаської областей. Оскільки Чемеровецька селищна рада є учасником проєкту, селищний голова Олександр Собань також був запрошений до участі у конференції.   З вітальним словом до учасників звернулися голова Вінницької обласної ради та голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник .  Далі обговорювали  основні напрями співробітництва: про досвід успішного виконання повноважень органами місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад; організацію та проведення спільних заходів (конференцій, семінарів та інших),  спрямованих на вирішення питань, що становлять взаємний інтерес; спільне ініціювання змін до діючого законодавства України та обговорення законопроектів, що стосуються роботи органів місцевого самоврядування. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань виступив спікером при обговоренні питання «Карантин: проблеми, виклики та шляхи їх вирішення під час карантину та в період поступового виходу і послаблення обмежень на прикладах ОТГ». Ольга Олійник, заступник керівника Секретаріату ВОАОМС, завідувачка Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів розповіла про перспективи  розвитку внутрішнього туризму. Крім обміну досвідом, учасники форуму обговорили і проблемні питання, які є актуальними для всіх громад. Зокрема, це питання виходу з карантину, економічна ситуація,  ситуація в освіті та медицині, підготовка до місцевих виборів.