проєкт від 03.06.2020 року

Дата: 21.05.2020 09:28

чергового засідання виконавчого комітету селищної ради

03.06.2020 року

1. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік».

2. Про стан розрахунків населення з КП «Комунсервіс» за надані послуги.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.04.2020 року №3 «Про встановлення вартості роботи трактора Беларус-82.1 під час копання траншей екскаватором ланцюговим ЕЦ-1800».

4. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Мельник В.М. по вулиці Гагаріна села Кочубіїв.

5. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Паравійчук В.В. по вулиці Центральна села Бережанка.

6. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Бринюк С.О. по вулиці Центральна села Гайове.

7. Про присвоєння поштової адреси комплексу нежитлових будівель та споруд ДП ПрАТ «ОБОЛОНЬ» «КРАСИЛІВСЬКЕ» по вулиці Об’їзна смт Чемерівці.

8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Пекарчук І.Р. по вулиці Чорновола смт Чемерівці.

9. Про присвоєння поштової адреси гаражу громадянки Грисик Л.В. по вулиці Кухара А. смт Чемерівці.

10. Про присвоєння поштової адреси гаражу громадянки Приймак Л.В. по вулиці Героїв Майдану смт Чемерівці

11. Про присвоєння поштової адреси гаражу громадяна Косея О.П. по вулиці Центральній смт Чемерівці.

12. Про розгляд заяви громадянина Грицюка М.А. жителя села Бережанка, вулиця Незалежності, 34.

13. Про зняття  з квартирного обліку Волос Б.І.

14. Про надання  дозволу на проведення виїзної торгівлі  ФОП Срібняк Н.О.

15. Про розгляд заяви громадянина Яцентюка В.В. жителя села Боднарівка.

16. Про надання дозволу на виготовлення дублікату свідоцтва на право власності на житловий будинок в с. Біла Вересюк Н.М.

17. Різне.