Провели нараду з діловодами

Дата: 04.06.2020 15:58

Фото без описуОчолили нараду керуюча справами виконавчого комітету Жанна Народовець та начальник загального відділу Лідія Яцковська.   Після тривалої перерви з часу останньої очної зустрічі до обговорення накопилось чимало питань різногалузевого спрямування. З метою погодження проблемних питань в частині військового обліку та організації призову до наради долучились працівники Чемеровецького районного військового комісаріату. Підвели підсумки проведеної  роботи щодо наповнення програмного забезпечення «Погосподарський облік», визначили порядок роздачі повідомлень про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Також проговорили питання планування роботи щодо уточнення списків виборців.