Ансамль «Мальви» - переможці Фестивалю талантів «Харків Talant Fest - 2020»

Дата: 09.06.2020 15:42

Фото без описуВ умовах сьогодення та можливостей  розвитку сучасних Інтернет-технологій з’являються нові можливості для демонстрування своїх талантів. Народний  аматорський ансамбль «Мальви» с.Жердя 23 травня дистанційно взяв участь у Міжнародному Фестивалі-конкурсі талантів «Харків  Talant Fest - 2020». До складу журі конкурсу увійшли представники міст  Києва, Миколаєва, Кривого Рогу, Полтави,  Санкт-Петербурга, Берліна та Гамбурга. В заявлених дев’яти номінаціях  наш колектив виступав у номінації «Вокальне мистецтво». За високу виконавчу майстерність та творчий внесок у розвиток мистецтва колектив «Мальви» нагороджено  дипломом Гран-прі в номінації «народний вокал». Крім того, колектив отримав нагороду за найяскравіший сценічний костюм, а також сертифікат зі знижкою 30% на участь у наступних фестивалях, які проводить Фестивальний центр «Borzenko Records» та запрошення на участь у фіналі фестивалю, який відбудеться влітку у місті Залізний Порт.