Чемеровецька селищна територіальна громада

Благодійна допомога для Чемеровецької центральної лікарні

Дата: 10.06.2020 13:39

Міжнародний Благодійний Фонд "Карітас України" спільно з Програмою «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією,  ініціювали  спільний  Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19». У центрі уваги ініціативи стали сільські та селищні ОТГ, громади невеликих міст. Чемеровецька територіальна громада увійшла в склад даної ініціативи. Таким чином, для підсилення спроможності боротьби з коронавірусною інфекцією, меценатами було  передано  дві «Скриньки здоров’я громади» з індивідуальними засобами захисту  для медичних працівників. Набори містять маски захисні, рукавички, дезінфікуючий засіб для рук та поверхонь, захисні костюми, інфрачервоний безконтактний термометр, захисні окуляри та респіратори. Отримані сьогодні  пакунки, які надійшли Новою  поштою на адресу Чемеровецької селищної ради, передали селищний голова Олександр СОБАНЬ, керівник Чемеровецького районного благодійного фонду «Карітас Україна»  Василь Демчишин головному лікарю центральної районної лікарні Івану Лаврентьєву.

Дякуємо за підтримку та надіємося на подальшу співпрацю.