Взяли участь у Всеукраїнському онлайн вебінарі

Дата: 17.06.2020 16:40

Фото без описуВ  рамках серії вебінарів «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ» проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» сьогодні відбувся вебінар на тему «Розвиток батьківської компетентності» (на основі міжнародної програми «Сильні батьки – Сильні діти»). Участь у  заході взяли начальник відділу з питань соціальної політики Віталій Приймак та працівники відділу Валентина Семенишена, Галина Паламарчук.

Вебінар дозволив фахівцям з соціальної роботи отримати інформацію щодо групової роботи з батьками і особами, які їх замінюють з метою розвитку батьківського потенціалу і формування батьківських навичок.

Під час онлайн - зустрічі висвітлювались питання організації групової роботи з батьками, які виховують дітей і мають проблеми з виконанням батьківських обов'язків, зокрема: формування у батьків свідомого відношення до батьківства та  навчання батьків принципам спрямовуючого виховання, ефективній комунікації і навичкам вирішення конфліктів.