Хмельницька область, Чемеровецький район

Триває модернізація Жердянської ЗОШ

Дата: 18.06.2020 16:48

Днями відбулась робоча зустріч  селищного голови Олександра Собаня, його першого заступника Юрія Войтова та начальника відділу освіти, молоді та спорту Ірини Качуріної з представниками підрядної організації, яка забезпечить виконання запланованих заходів з реалізації проєкту «Реконструкція та модернізація приміщень Жердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральній,35 в с. Жердя Чемеровецького району» в рамках Концепції «Нова українська школа». В ході перемовин обговорили план дій відповідно до скоригованого минулого року проєкту. В поточному році буде проведено реконструкцію спортивної зали  та роздягальні, облаштування футбольного майданчика із штучним покриттям, цоколя та відмостки, пішохідних доріжок на території школи та встановлено пожежну сигналізацію. Вже сьогодні розпочато роботи з демонтування підлоги та стін спортивної зали школи.