Урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України

Дата: 26.06.2020 12:28

26 червня в центрі селища  біля пам’ятника Героїв Небесної Сотні відбулись  урочисті заходи, присвячені 24-й річниці Конституції України. До підніжжя пам’ятника очільники району та громади поклали квіти та звернулись з вітальним словом до усіх присутніх.

У своєму виступі селищний голова Олександр Собань  зазначив: «Маємо усвідомити, що наше майбутнє залежить виключно від нас і спільними зусиллями ми будуємо сильну конституційну державу».

З нагоди Дня Конституції України, за поданням селищної ради, Грамотою Хмельницької обласної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження місцевого самоврядування, активну діяльність, спрямовану на вирішення питань соціально-економічного розвитку територіальної громади нагороджено виконуючого обов'язки старости у селі Андріївка Віктора Добруцького.  Грамотою Чемеровецької об’єднаної територіальної громади за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, відданість своїй справі, вагомий внесок у розвиток культури Чемеровецької громади нагороджено провідного спеціаліста  відділу культури та туризму Людмилу Фіголь.

Святкову концертну програму з тематичних українських пісень для присутніх підготували працівники Центру культури, дозвілля та мистецтв та музичної школи.