У Чемерівцях відбулося Народне віче

Дата: 07.07.2020 16:56

Його проведення ініціювали    лідери громадської організації «Учасники АТО смт Чемерівці та Чемеровецького району» Олександр Савчук, Микола Головатий і Віктор Пашненко. Свою позицію про визнання неправомірним  рішення профільного комітету Верховної Ради України щодо приєднання Чемеровецького району до  новоствореного Дунаєвецького району прийшли підтримати майже пів тисячі жителів населених пунктів Чемеровецького району.

Чемеровеький селищний голова Олександр Собань у зверненні до присутніх висловив свою позицію, навів аргументи, переваги приєднання до Кам’янець-Подільського   та подякував усім, хто долучився до збору підписів.  Чітку позицію  щодо переваг приєднання до Кам'янець-Подільського району висловили депутати Хмельницької обласної ради Олександр Савчук, Володимир Присяжний.  На народному зібранні були присутні  представники сусідніх територій. Сатанівський селищний голова Альберт Собков, який відстоює інтереси своєї громади у  приєднанні до Хмельницького, а не Дунаєвецького, району, у своєму виступі  продемонстрував підтримку чемерівчанам у наполегливості до досягненні мети. Підтримку жителям Чемеровецького району також висловив депутат Хмельницької обласної ради  від Ярмолинеччини Андрій Шутяк.    Голова районної ради Лариса Лук’янова у своєму виступі зазначила, що усі села, що не входять до ОТГ, сьогодні працюють над зібранням підписів за приєднання до Кам’янець-Подільського району.      Усі бажаючі  на зібранні мали можливість висловити свої думки, бачення та пропозиції. Та у прийнятті рішення учасники віче були одностайні. За результатами обговорення основного питання ухвалено  текст звернення до Президента, голови Верховної ради та Кабінету Міністрів України, де, зокрема, зазначається, що учасники Чемеровецького віче, не погоджуються із діями профільного комітету Верховної Ради України і вимагають від народних депутатів України дослухатись до думки жителів Чемеровеччини та залишити в силі раніше погоджені пропозиції щодо включення Чемеровецького району до новоутвореного Кам’янець - Подільського району. В іншому випадку мешканці залишають за собою право відстоювати інтереси Чемеровеччини всіма не забороненими законами України методами.