Сьогодні відбулося засідання профільного комітету Верховної Ради

Дата: 09.07.2020 14:45

Фото без описуНа якому повторно розглядалося питання про нове районування Хмельницької області. В ході зібрання було відмічено, що за час від попереднього засідання надійшли звернення від ОТГ, зокрема, від Чемеровецької громади, підкріпленні численними підписами, звернення від депутатів різних рівнів, громадських організацій у підтримку поділу Хмельниччини на чотири райони – Шепетівський, Старокостянтинівський, Хмельницький та Кам`янець-Подільський, до якого мав би увійти Чемеровецький район.  Під час обговорення питання  позицію мешканців нашого району наполегливо та переконливо висловив депутат Хмельницької обласної ради від Чемеровеччини Олександр Савчук, котрий заявив, що «народне віче і зібрані підписи свідчать, що люди вимагають об»єднання з Кам`янцем-Подільським».

В ході голосування за проєкт поділу області на чотири райони 10 членів комітету його підтримали, 12 утрималося, 3 проголосували проти. В підсумку - рішення не було підтримане. Далі це питання буде винесено на розгляд Верховної Ради.