Рішення від 10 липня 2020 року

Дата: 10.07.2020 15:18

чергового засідання виконавчого комітету селищної ради

10.07.2020 року

1. Про функціонування системи надання адміністративних послуг жителям населених пунктів територіальної громади.

2. Про організацію роботи соціальних працівників  в населених пунктах селищної ради.

3.  Про затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної ради на  ІI-е півріччя 2020 року.

4. Про розгляд листа Городоцької місцевої прокуратури від 26.06.2020 року №32/4-4590 вих-20.

5. Про встановлення вартості послуг з опломбування приладів обліку холодної води для абонентів КП «Комунсервіс».

6. Про присвоєння поштової адреси гідротехнічній споруді, що перебуває у спільній власності сіл, селища Чемеровецької селищної ради по вулиці Незалежності села Почапинці.

7. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі громадянина Блонського А.Ф. по вулиці Топольницького села Чорна.

8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Мельника Л.П. по вулиці Перемоги села Залуччя.

9. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню, що перебуває у спільній власності сіл, селища Чемеровецької селищної ради по вулиці Центральна села Кугаївці.

10. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню, що перебуває у спільній власності сіл, селища Чемеровецької селищної ради по вулиці Центральна села Кугаївці.

11. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Умарової Н.Й. по вулиці Миру села Почапинці.

12. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Юзефчук Є.А. по вулиці Підлісна села Залуччя.

13. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Слободяна М.Ф. по вулиці Шевченка села Хропотова.

14. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами грома-дянки Лєбєдєвої В.К. по вулиці Центральна села Біла.

15. Про зміну поштової адреси житлового будинку громадянина Мороза П.А. по вулиці Центральна смт Чемерівці.

16. Про об’єднання житлових будинків з надвірними будівлями та спорудами громадянки Полудняк Г.В. по вулиці Свободи смт Чемерівці.

17. Про списання приватного житлового фонду громадянки Сметанюк А.Б. по вулиці Подільська села Красноставці.

18. Про списання приватного житлового фонду громадянки Харкавлюк Н.М. по вулиці Коробчука села Ружа.

19. Про розгляд заяви громадянки Михайлової С.М. жительки села Кугаївці, вулиця Тітова, 43.

20.  Про розгляд заяви громадянки Мельник Т.В. жительки села Андріївка, вулиця Зарічна, 56.

21.Про розгляд звернення мешканців будинку №16 по вулиці Центральна смт Чемерівці.

22. Про  надання  дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

23. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Срібняк Н.О.на здійснення виїзної торгівлі

24. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Чорна по вул. Перуна, 1.

25. Про зняття з квартирного обліку Осадця В.М.

26. Різне.