Олександр СОБАНЬ: Це досягнення – наша спільна перемога!

Дата: 17.07.2020 16:00

Щойно  Верховна  Рада проголосувала за приєднання Чемеровецького  до новоутвореного Кам'янець-Подільського району.  За що я хочу  подякувати кожному з вас, хто був активним, ініціативним,  хто підтримував  та додавав снаги відстоювати майбутнє нашого краю.  Я вдячний кожному мешканцю громади за  ваш підпис, за відгук у соцмережах, голос за петицію,  за вашу патріотично налаштовану позицію.   Наша  ідея мала потужну підтримку. Тому від себе особисто та від вашого імені висловлюю щиру вдячність   депутатам обласного та найвищого рівня, за  те,  що посприяли втіленню її в життя. Велика участь у  нашій спільній  перемозі   представників громадських організацій краю, зокрема, Спілки  воїнів АТО   Чемеровецького району. Дуже дякую, що до інформаційного супроводу  питання приєднання Чемеровецького району до Кам'янець-Подільського  долучилися ініціативні  групи у соцмережах, котрі  доводили нашу спільну позицію аргументованими фото, відеоматеріалами та своїми публікаціями. Дякую усім ЗМІ, котрі висвітлювали наші прагнення.
Саме у згуртованості  –  потужність нашої громади! Попереду у нас ще чимало завдань, планів, проєктів.  Ми і надалі спільно розбудовуватимемо наш край.  Гарного майбутнього  нашій Чемеровецькій об'єднаній територіальній громаді!
Слава Україні!