Вирішення господарських питань в селі Хропотова

Дата: 23.07.2020 16:39

Фото без описуСьогодні селищний голова Олександр Собань та його перший заступник Юрій Войтов побували в  Хропотові. На зустрічі з мешканцями визначили основні заходи для реалізації. Першочергове з того, що людей турбує – це  відновлення тиску у системі водогону. Робота водонапірної башти та свердловини не забезпечують потреби селян у воді, особливо це питання актуальне у період літнього утримання господарств. Відразу на місці погодили наступні кроки вирішення проблеми - уже завтра майстри комунального підприємства «Комунсервіс» будуть встановлювати  новий водяний насос. Це покращить тиск у мережі сільського водогону. Також погодження отримали звернення  щодо проведення ремонту пам’ятника воїнам-односельчанам, що загинули у роки Другої світової війни, та встановлення огорожі навколо дитячого майданчика у центрі села.