Закликаємо допомогти сім’ям у складних життєвих обставинах
Дата: 14.08.2020 15:52
Кількість переглядів: 557
До оголошеної акції «Готуємо дітей до школи» активно долучаються працівники Чемеровецької селищної ради. Кожен відділ виконавчого комітету взяв під патронат дітей та забезпечує їх необхідними учнівськими приладдями. Мета єдина – допомогти родинам, які перебувають в складних життєвих обставинах підготувати школяра.
Запрошуємо небайдужих жителів громади, фізичних осіб - підприємців, громадські організації долучитися до проведення акції та допомогти дітям відчути радість зустрічі зі школою.