Акція «Запитай у керівника» для жителів Шидловець

Дата: 19.08.2020 16:52

Сьогодні жителі села мали змогу поспілкуватись з Чемеровецьким селищним головою Олександром Собанем. Спілкування проходило у новому для селян форматі  «Запитай у керівника». Дана акція відбулась в рамках Проєкту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  Модератором заходу  була директор бібліотеки Марія Кульпінська. Учасники зібрання  мали унікальну можливість отримати відповіді та почути позицію очільника громади з  різних питань. Їх цікавило майбутнє села в умовах нового адміністративно-територіального поділу, перспективи медичного обслуговування та деякі питання благоустрою територій.

Поспілкувавшись з жителями села, голова Чемеровецької об’єднаної територіальної громади Олександр Собань поділився враженнями: «Для мене це був цікавий досвід. Питання обговорювалися різні, мені було цікаво почути зворотний зв'язок, адже це не просто виступ перед людьми, а жива розмова. Для мене важливо почути «голос народу».