Хмельницька область, Чемеровецький район

Працювали постійні комісії

Дата: 19.08.2020 16:54

В ході підготовки до проведення чергової сорок восьмої сесії напрацьовано проект порядку денного, що включає   320 питань. Сьогодні відбулись засідання постійних комісій Чемеровецької селищної ради, на яких розглянуто  усі важливі питання діяльності територіальної громади, зокрема, про виконання селищного бюджету Чемеровецької селищної ради за І півріччя 2020 року, обговорено зміни до структури та штатної чисельності апарату Чемеровецької селищної ради та її виконавчих органів, перейменування об’єктів топоніміки в с.Гайове. Основний блок питань порядку денного чергової сесії складають питання щодо врегулювання земельних відносин, які також були детально вивчені членами комісій.