Виконкомом розглянуто 38 питань порядку денного

Дата: 26.08.2020 16:56

Фото без описуЗгідно плану роботи сьогодні під керівництвом селищного голови Олександра Собаня у великій залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Заслухано інформацію про стан роботи зі зверненнями громадян у Чемеровецькій селищній раді за І півріччя 2020 року, про виконання бюджету селищної ради за І півріччя 2020 року та погоджено зміни до нього. Про особливості організації навчально-виховного процесу в закладах освіти селищної ради  у 2020 - 2021 навчальному році доповідала Ірина Качуріна. Рішенням виконкому виділено приміщення для селищної виборчої комісії для організації виборів 2020 року.  Члени виконкому прийняли рішення про постановку на квартирний облік, зміну та присвоєння поштових адрес та про видачу дублікатів свідоцтва на право власності.