Відбулась чергова нарада

Дата: 07.09.2020 15:45

Фото без описуСьогодні селищний голова Олександр Собань  провів чергову розширену апаратну нараду, в ході якої було  обговорено комплекс галузевих питань  та сплановано роботу в усіх населених пунктах громади на поточний тиждень. Усі присутні отримали від селищного голови конкретні доручення.

До участі у нараді також були запрошені представники районних служб та установ. Заступник районного військового комісара Олександр Мазніцький   роз’яснив окремі питання щодо організації оповіщення військовозобов'язаних та проведення  чергового призову на строкову військову службу.

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування райдержадміністрації Юрій Гнатовський  розповів присутнім про спеціальну бюджетну дотацію за бджолосім’ї та  механізм отримання коштів.

Про проведення заходів диспансеризації сільськогосподарських тварин у приватному секторі присутнім розповіла представниця Держпродспоживслужби Ліна Приймак,  яка погодила із  в.о. старост у населених пунктах селищної ради  окремі моменти заходу.  Начальник Чемеровецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Сергій  Москалюк доповів про стан ситуації на території громади щодо захворювання на COVID-19.