ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 11.09.2020 10:01

Фото без описуПовідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Продовження видобування підземних питних вод для солодового заводу ПрАТ «Оболонь», (смт.Чемерівці), на Чемеровецькому родовищі (свердловини №№ 148, 149, 155, 156, 160), розташованому на південно-західній околиці смт.Чемрівці Чемеровецького району Хмельницької області.

Чемеровецьке родовище питних підземних вод для водопостачання солодового заводу «ПрАТ «Оболонь» детально розвідане в 2009-2011 роках та довивчене в 2015 році з метою забезпечення водами питної якості солодового заводу ПрАТ «Оболонь», розташованого в смт.Чемерівці. Експлуатаційні запаси питних підземних вод затверджено протоколом Державної комісії України по запасах корисних копалин №3989 від 04.07.2017 року.

2. Суб'єкт господарювання

Приватне Акціонерне Товариство «ОБОЛОНЬ», (код згідно з ЄДРПОУ 05391057). Адреса реєстрації: 04212, місто Київ, вулиця Богатирська, будинок 3. Місце знаходження майданчика: Хмельницька область, Чемеровецький район, смт.Чемерівці, вул. Об'їзна, 3, (03859) 9-39-02, 067 32 35 340.

3.     Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського
обговорення

Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної держаної адміністрації. 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи 70; е-таіі: русі.кЬт@икг.пе1:, 42814282@таі1.£ОУ.иа тел./факс: (0382) 65-70-55, 65-69-59. Контактна особа: Шибецька Валентина Олександрівна.

4.  Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та
орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Департаментом природних ресурсів та екології Хмельницької обласної держаної адміністрації, у якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, вважається рішенням про провадження планованої діяльності, відповідно до частини 3 статті 11 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля".

5.  Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки
впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих
громадських слухань

Відповідно до п.2 , статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» «Тимчасово, на період дії та в межах території карантину,  встановленого Кабінетом

Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (СОУГО-19), до повного його скасування та протягом ЗО днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення. У цей період громадські слухання, передбачені статтею 7 цього Закону, не проводяться і на дати, що припадають на цей період, не призначаються. Заплановані громадські слухання, дата проведення яких припадає на цей період, вважаються такими, що не відбулися, і повторно не проводяться.» {пункт 2 статті 17 доповнено згідно із Законом № 733-ІХ від 18.06.2020, який набув чинності 17.07.2020р.}.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення, яке триватиме 25 робочих днів з моменту його офіційного опублікування, громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися виключно в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) згідно з Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СОУГО-19). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

6.  Уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з
оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної держаної адміністрації. 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи 70; е-таіі: 42814282@таі1.£ОУ.иа тел./факс: (0382) 65-70-55, 65-69-59. Контактна особа: Шибецька Валентина Олександрівна.

7.  Уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і
пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з додатками.

9.  Місця розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової
інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а
також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Чемеровецька селищна рада: вул. Центральна, буд. 40, смт Чемерівці, Хмельницької області, тел. (03859) 9-10-61, 9-10-69. Контактна особа: Заржицький Олег Віленович, з 14.09.2020 року з пн-чт.: 8:00-17:15, пт.: 8:00-16:00.