«Ми будуємо спільноту відповідального вчительства»

Дата: 27.10.2017 16:04

Фото без описуПід таким гаслом  пройшов  перший громадівський(не)семінар заступників директорів  шкіл з навчальної та навчально-виховної роботи у форматі EdCamp, новому дискусійному форматі для професійного зростання шкільних педагогів .  Відповідальні та небайдужі керівники ЗОНЗ, а також вчителі, запрошені до участі у (не ) семінарі, обговорили коло питань , які хвилюють вчительство, вирішення яких допоможе збудувати Нову українську школу.Модератор Валентина Колодій, експерти Тетяна Данилюк , Лариса Лисак, Тетяна Романюк, Наталя Ратушняк, Людмила Пасічник  та фасалітаториТінаСобань, Оксана Пазинюк, Леся Дудко, Світлана Пушкаренко, Світлана Приймак не тільки презентували   проблеми   «Зміни способів добору навчального матеріалу за принципом життєвої доцільності й функціональності як основне завдання сучасної школи»,«Розвиток цивілізації: за і проти? Наслідки: всебічна поінформованість чи "втрата" уваги, пам’яті, внутрішніх мотивів?»,«Від вчителя традиційного до вчителя Нової української школи»,«Як зробити молодого спеціаліста справжнім Вчителем?» та «Особливі діти : право на освіту мають всі», а  організували роботу присутніх таким чином , що  практично  всі питання знайшли вирішення через створення  «едкемпівцями» проектів,моделей  та алгоритмів  діяльності  керівників та вчителів по реалізації Концепції Нової української школи.  Запрошуємо всіх небайдужих та відповідальних долучитися  до проведення та участі  наступних (не ) семінарів та (не ) конференцій у загальноосвітніх навчальних закладах.