Хмельницька область, Чемеровецький район

Будівельні роботи на етапі завершення

Дата: 01.11.2017 16:05

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань здійснив робочий візит у населені пункти об’єднаної територіальної громади. Першочергово очільника ради цікавили етапи реалізації проектів, фінансування яких відбувається за кошти селищного бюджету  та  державної субвенції, особливо тих, де роботи завершити необхідно до погіршення погодних умов. В ході відвідин села Красноставці Олександр Володимирович визначив якість та оперативність будівельних робіт з  капітального ремонту даху будівлі дитячого садочка «Ромашка», в селі Почапинці вивчив ситуацію з перекриття даху будинку культури. На обох об’єктах будівельники запевнили, що визначений обсяг робіт завершать до кінця поточного тижня.