Для людей з різними фізичними можливостями

Дата: 01.12.2017 16:10

Фото без опису

В ході вирішення  Чемеровецькою селищною радою питання по капітальному ремонту приміщення адмінбудівлі в рамках реалізації проекту по створенню та модернізації Центру надання адміністративних послуг передбачено обов»язкове врахування зручностей для людей з особливими  потребами. Наразі, вже частково облаштований пандус згідно вимог архітектурно-будівельних норм, буде замінено вхідні двері з метою забезпечення можливості для в»їзду у приміщення будівлі для людей, що пересуваються на колясках, усі проїзди коридорами першого поверху та у приміщення майбутнього ЦНАПу будуть безпороговими. На даний час майстри працюють над облаштуванням зручних умов у санвузлі, куди людина зможе в»їхати самостійно, і де будуть враховані усі вимоги до кабінок, з відповідними розмірами, сантехнікою, поручнями та додатковим обладнанням.  Комфортні умови будуть забезпечені і у зоні очікування в Центрі, і біля робочих місць адміністраторів.

«Турбота про людей з особливими потребами,- вбачає селищний голова Олександр Собань, - наш прямий обов»язок. Тому намагаємося створити усі необхідні умови, щоб вони відчували себе по-максимуму самостійними, перебуваючи у приміщенні селищної ради».