VITAGRO підводить підсумки господарського року

Дата: 27.10.2017 16:12

Фото без описуКорпорація VITAGRO напрацювала гарну традицію щорічно у цю пору у населених пунктах Чемеровецької громади підводити підсумки сільськогосподарського року, результати обжинок та досягнень тваринницької галузі. Сьогодні в селах Криків та Свіршківці відбулось «Свято хліба» - хліба, який вирощений на землях пайовиків,  де приватне підприємство «Аграрна компанія - 2004», що є частиною великої корпорації , заключило договори оренди. На свято завітали виконавчий директор VITAGRO Петро Лабазюк та керуючий сільськогосподарською дільницею відділку села Івахнівці Анатолій Степчук. Керівники відзначили подарунками усі соціальні установи, освітні заклади та релігійні осередки, привітали  найстарших за віком пайовиків та учасників АТО, які є працівниками агроформування. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань також відвідав урочисті заходи з вітаннями та подякою присутнім керівникам за співпрацю у вирішенні важливих соціально-економічних питань у вказаних населених пунктах громади.