Дороги державного значення перейдуть у постійне користування Службі автодоріг

Дата: 14.11.2017 16:17

Фото без опису

В кабінеті Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня відбулась робоча зустріч з представниками приватного підприємства «Гео-Прайм» з міста Херсон. Предметом розмови стало обговорення проектної документації, замовленої Службою автомобільних доріг Хмельницької області щодо відведення земельних ділянок -  автодоріг в межах області у постійне користування та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства площею 30,5781 га. В межах населених пунктів об’єднаної територіальної громади  дорогою державного значення Р-48 Кам’янець-Плдільський –Білогір’я  відведенню в межах села Жердя підлягає 8,5 га, Кугаївці- 8,9 га, Бережанка – 6,5 га та смт Чемерівці – 6,6 га.

За результатом опрацьованої документації розробникам вказані певні зауваження, після врахування яких селищний голова погодить проект.