Напрацьовували творчі плани

Дата: 01.12.2017 16:18

Фото без опису

З початку грудня для працівників галузі культури стартує період активної підготовки до усіх свят зимового циклу, що відзначаються  за календарем. З метою обговорити питання організації проведення для дітей Дня Святого Миколая, різдв»яних та новорічних свят в усіх закладах культури громади, а також підготовки на належному рівні річної звітності сьогодні начальником відділу культури та туризму селищної ради Світланою Ромах було проведено нараду за участю керівників сільських закладів культури та клубних працівників населених пунктів громади.

В ході зібрання керівник галузі наголосила: «У кожному закладі в колективах є творчий потенціал, отож необхідно по-максиму спрямувати його на те, щоб організувати в селах цікаві, змістовні та незабутні свята».