Планова нарада з директорами загальноосвітніх шкіл Чемеровецької селищної ради

Дата: 28.04.2017 16:23

Фото без опису

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради  28 квітня  2017 року відбулась чергова нарада директорів шкіл під головуванням начальника відділу Ірини Качуріної.

Першим питанням було виконання законодавчих актів в частині організованого завершення навчального року, зокрема проведення державної підсумкової атестації, замовлення випускної документації та організації проведення підвозу учнів до пунктів проведення ЗНО.  З керівниками  загальноосвітніх навчальних закладів погодили організаційні моменти проведення «останніх дзвоників» та оздоровчої компанії цього літа, а також обговорили перспективи роботи пришкільних таборів з денним перебуванням та  питання проведення харчування в таборах. Крім того, провели погодження графіку відпусток директорів.  Працівниками відділу проведено аналіз виконання доручень доведених на колегії департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. Всі присутні отримали практичні рекомендації з розглянутих питань з метою їх безпосереднього виконання.