На засіданні виконкому

Дата: 26.01.2018 16:24

Фото без описуСьогодні в лекційній  залі Центру культури, дозвілля та мистецтв  відбулось перше у цьому році засідання виконавчого комітету. В ході проведення засідання  за участі 20 членів розглянуто усі питання напрацьованого проекту порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, зокрема, погоджено та направлено на розгляд сесії ряд звітів про виконання цільових програм, реалізованих у 2017 році, та схвалено проект Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури, а також заслухано аналіз розгляду заяв та звернень громадян за 2017 рік. Прийнято рішення щодо присвоєння поштових адрес домоволодінням жителів сіл Хропотова, Залуччя, Зарічанка, Красноставці, Хропотова, Слобідка-Смотрицька, Садове та призначення помічників громадянам із сіл Чорна, Сокиринці, Жердя, Кугаївці, Кормильче, Хропотова, Жердя. Також було заслухано питання зняття, постановки на квартирний облік жителів населених пунктів Чемеровецької об’єднаної територіальної громади.