Відбулась шістнадцята сесія селищної ради

Дата: 26.01.2018 16:25

Фото без описуНа розгляд шістнадцятої сесії, яка відбулася сьогодні за участі двадцяти депутатів селищної ради, було винесено 55 питань проекту порядку денного. В ході пленарного засідання заслухано звіти основних цільових програм селищної ради, зокрема, начальник відділу економічного розвитку Зінаїда Кіслова звітувала про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради за 2017 рік, начальник відділу з питань соціальної політики Віталій Приймак - про Програму адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом окремим пільговим категоріям громадян на території Чемеровецької селищної ради за 2017 рік та Програми надання одноразової матеріальної допомоги окремим  категоріям громадян та малозабезпеченим громадянам за 2017 рік, начальник загального відділу Лідія Яцковська - про виконання Програми про організацію проведення заходів державного та місцевого значення на території Чемеровецької селищної ради за 2017 рік, отримали погодження звіти начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Геннадія Голика про виконання програм розвитку житлово-комунального господарства за 2017 рік та про благоустрій населених пунктів Чемеровецької селищної ради за 2017 рік. Також розглянули 39 земельних питань, затвердили та надали дозвіл на виготовлення технічних документацій та проектів із  землеустрою.