Енергоменеджмент– вимога сучасності

Дата: 28.02.2018 17:28

Фото без описуСьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань взяв участь в семінарі на тему «Впровадження енергетичного моніторингу в бюджетних установах області», який провели в Хмельницькій обласній державній адміністрації для представників органів місцевого самоврядування та підприємств бюджетної сфери. Обласне керівництво вбачає одним із першочергових завдань запровадження в області системи енергетичного менеджменту, що дозволить оптимізувати витратина енергоносії та максимально ефективно використовувати бюджетні кошти. Учасники семінару мали можливість ознайомитися з переліком нормативних документів, які мають бути прийняті для початку роботи системи енергоменеджменту, основними етапами її впровадження, особливостями подання заявок на залучення ґрантових коштів на впровадження таких заходів, організаційною структурою системи. Окрім того, учасники семінару ознайомилися із програмним забезпеченням, яке використовується для моніторингу витрат енергоносіїв. Такі заходи облдержадміністрацією організовуються вже далеко не вперше, і вони зарекомендували себе як корисні і цікаві заходи. Таку практику планується продовжувати надалі, адже ці зустрічі дозволяють отримати не просто теоретичні знання з певних питань, а й знайти для себе оптимальні рішення в тій чи іншій сфері, опираючись на практичний досвід фахівців.