Напередодні Дня підприємця

Дата: 31.08.2017 16:29

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості, найкращі привітання адресувалися ініціативним та соціально відповідальним людям, що працюють на користь громади краю, втілюють продуктивні підприємницькі ініціативи, сприяють економічному зростанню нашої держави, тим, хто створює робочі місця, наповнює бюджет, допомагає вирішенню соціальних проблем.

Урочистості відбулись за участі заступника керівника апарату Хмельницької обласної ради Тетяни Зеленко, заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Олега Гуменного. За поданням Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня  грамотою Хмельницької обласної ради був нагороджений директор Чемеровецької будівельної компанії –Сергій Крамар.