Обговорили чергові кроки реформи місцевого самоврядування

Дата: 12.03.2018 16:30

Фото без описуГромадська організація «Центр інновацій та транскордонного співробітництва» у співпраці з Чернівецьким центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки USAID ініціювали в рамках політико-економічного аналізу об’єднання та фіскальної децентралізації в Україні  семінар на тему «Механізми заохочення процесу об’єднання територіальних громад в умовах реформи децентралізації влади»,  який відбувся 7 березня 2018 року в місті Чернівці.  До обговорення актуальної теми запрошення отримали об’єднані територіальні громади Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей, в тому числі Чемеровецька селищна рада. Представницьку місію від нашої громади  на заході виконувала керуюча справами виконавчого комітету Жанна Народовець. Учасники зібрання обговорювали політичні фактори впливу на процес об’єднання територіальних громад, правові механізми стимулювання процесу об’єднання, приєднання та співробітництва територіальних громад в Україні, а також механізми стимулювання процесу об’єднання, приєднання та співробітництва територіальних громад в Україні. Крім обговорення загальних тем, присутні мали можливість обмінятись досвідом своїх досягнень та перспективних напрацювань.