Хмельницька область, Чемеровецький район

В рамках тижня права в Чемеровецькій ЗОШ №2

Дата: 06.12.2017 16:32

Незвичним та цікавим сьогодні став урок правознавства для учнів 8-11 класів Чемеровецького навчально-виховного комплексу №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія». В рамках проведення тижня права на  відкритий і розширений урок до гімназистів завітав Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.  Для дітей зустріч була цікавою, адже на прикладі нашої об’єднаної територіальної громади вони дізнатись багато нової інформації про особливості функціонування органів місцевого самоврядування, про суть децентралізації та реформування закладів освіти та охорони здоров’я. Справжнім сюрпризом для учнівського та педагогічного колективу стали подарунки від очільника громади - ноутбук, шахи та комплекти для гри в настільний теніс.