Переможці оголошених номінацій до Дня міста

Дата: 29.05.2017 16:33

Фото без опису

В ході підготовки до святкування Дня міста Чемерівців селищна рада анонсувала досить численний перелік номінацій та конкурсів. Отож, підводимо підсумки та оголошуємо наших переможців.

У параді дитячих візочків «Я - маленький патріот» перемогу здобули Захаров Владислав, Шатковська Вероніка, Сулима Марта. В номінації «Багатодітна сім’я» нагороджено родину Мельник, які виховують п’ятеро діток -  Максим, Оксана, Владислав, Арсен та Артем.

Присяжний Дамір Романович – «Наймолодший житель», Мельник Емілія Миколаївна – «Найстарший житель». Нагороду отримали дві пари «близнюків Чемерівців» - Любарець Вадим та Валентин та Зьорко Ірина та Наталія. Найбільш численним на переможців став конкурс дитячого малюнку «Рідне місто очима дітей», відзначили цінними подарнками Процків Анатолія, Драпату Катерину, Чорну Анастасію, Іваніцьку Аліну, Храплюк Артура, Касперську Іванку. Кращими у поетичному конкурсі «Чемерівці -  рідне місто моє» стали Пастух Яна – здобула І-ше місце, Андреєв Богдан – ІІ місце, Маляр Діана – ІІІ місце.  В номінації"Дівчина краса - довга коса" перемогу здобула Діана Кухар довжиною 118 см.

Цього року «Молоде подружжя» - Сабадаш Юрій та Світлана, «Золоте весілля» - Качурін Микола та Людмила.

В ході організації свята програму доповнено новими номінаціями, зокрема,  «Моя родина у вишиванці», в якому перемогу отримали відразу три родини: Поляк, Антецькі, Лебідь та «Краща трудова династія» переможцями якої стали родини Кость, Бабичів, Феофанових. Не марними стали старання жителів будинку по вулиці Герцена, 16, оскільки здобули перемогу у конкурсі «На кращу прибудинкову територію». Самими креативними у конкурсі «Селфі у рідному місті» стали Романюк Юлія, Драпата Богдана та Снігур Даніїл. «Найкращим блогером Чемерівців» визнано Петра Павлова.

Працю та старання Смірнової Ніни Пилипівни  - двірника комунального підприємства «Комунсервіс» визнали гідною для переможця у номінації «Хто любить місто не словом, а ділом».

Переможці номінацій « Сила духу», «Жінка - учасник АТО», «Найстарший учасник АТО» стали відповідно Савін Дмитро Валерійович, Бортняк Світлана Миколаївна, Форкун Володимир Васильович.

Завдяки підтримці інвесторів та приватних підприємців усі учасники конкурсів та номінацій отримали призи та подарунки.

Чемеровецька селищна рада  висловлює щиру подяку представникам громадської приймальні Народного Депутата України Олександра Гереги, керівнику ВКФ «Славутич» Олександру Варуку, приватним підприємцям, зокрема Інні Харкавій, Людмилі Гейні, Лесі Малишиній, Людмилі Маланчій, Василю Волошину, Лілії Присяжнюк, Руслану Мельнику, Олені Яцковській,Наталії Агарковій, Аллі Карій , Богдану Фуртелю, Михайлу Коруняку, Юрію Пагору, Ганні Яцковській.