Хмельницька область, Чемеровецький район

Обговорили деталі реалізації проекту

Дата: 15.11.2017 16:34

Сьогодній Чемеровецький селищний голова Олександр Собань провів робочу нараду з питань організації ходу будівельних робіт з реконструкції і модернізації приміщень Чемеровецького  навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, ліцей, міжшкільний  навчально-виробничий комбінат »   в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа».  У присутності представників підрядної організації - товариства «Поділля Будмонтаж», директора комплексу Сергія Павлишина, начальників відділів селищної ради відбулось обговорення усіх деталей реалізації проекту та графіку виконання робіт. Наразі стоїть питання підготовки території під шкільний стадіон зі штучним покриттям, заміни вікон у будівлі школи на металопластикові та ін. Нагадаємо, що кошти на реалізацію даного проекту спрямовуються з  державного  місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.