В селі Андріївка підвели підсумки минулого року

Дата: 02.03.2018 16:43

Фото без описуВиконуючий обов’язки старости в селі Андріївка Віктор Добруцький долучився до числа колег, які уже прозвітували  перед односельцями про виконані заходи в минулому році. З основних інвестиційних проектів реалізованих від часу приєднання до Чемеровецької селищної ради є поточний ремонт доріг, виготовлення генерального плану забудови села та проектно-кошторисної документації водогону. У минулі роки для мешканців Андріївки питання будівництва водогону стало найбільш гострим для вирішення  і саме ця тема була основною при обговоренні на зібранні. Ремонтні роботи свердловини розпочато минулого року, а у 2018 році запевнив селищний голова Олександр Собань  їхбуде завершено та прокладатимуться  водопровідні мережівулицями села. У вирішенні всіх питань в Андріївці допомагає директором  ТОВ «Промінь» Олександр Бурейко, який також був присутній на звіті в.о старости.