Громада за підтримки Євросоюзу реалізовуватиме черговий проект

Дата: 12.02.2018 16:46

Фото без опису

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та його перший заступник Юрій Войтов у складі делегації від Хмельниччини, очолюваної головою Хмельницької обласної ради Михайлом Загородним та керівником Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергієм Яцковським, взяли участь у Стратегічній нараді щодо співпраці з Україною в межах ініціативи «Рівний-рівному» в рамках робочої групи «Комітет регіонів ЄС – Україна» з підтримки децентралізації за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» (Компонент І), яка відбулася у Будинку децентралізації в місті Київ.

Нараду відкрив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, співголова Ради донорів В»ячеслав Негода. Зі вступним словом виступили Перший секретар Представництва ЄС в Україні Бенедикт Херманн та директор  програми «U-LEAD з Європою»(Компонент І)БастіанФайгель. Заступник директора Програми Андрей Хорват у презентації «Рівний-рівному» розкрив суть концепції, мету та план дій по реалізації вище згаданої ініціативи. В ході презентації українськими партнерами, що візьмуть участь у реалізації ініціативи, виступили від Хмельниччини Михайло Загородний та Олександр Собань, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та представники Веселківської та Широківської ОТГ Запорізької області. Логічним продовженням обміну інформацією стало офіційне підписання Меморандумів про співпрацю та взаєморозуміння між представниками від України та Європейського Союзу. Після чого ділова зустріч була продовжена у форматі Робочої сесії , в ході якої обговорено принципи методології та технічного аспекту впровадження ініціативи.