Міжмуніципальне співробітництво - на порядку денному

Дата: 12.03.2018 16:46

Фото без описуЧергова ініціатива директора Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в рамках проекту U-LEAD з Європою “Підтримка реформи децентралізації в Україні” Сергія Яцковськогореалізована сьогодні в місті Дунаївці. Там відбувся тренінг на тему «Співробітництво територіальних громад, виклики та можливості», організований для представників Дунаєвецьких міської та селищної, Солобковецької та Гуківської сільських, Чемеровецької,Новоушицької та Смотрицькоїселищних об’єднаних територіальних громадах. Експерти Центру  з питань децентралізації та з місцевих фінансів прокоментували переваги співробітництва територіальних громад та практичні напрацювання спільних ініціатив. Про досягнення,  перспективи та наміри до співробітництва Чемеровецької громади учасникам тренінгу особисто розповідав селищний голова Олександр Собань.