Хмельницька область, Чемеровецький район

Підготувались до пленарного засідання

Дата: 13.12.2017 16:47

Сьогодні в кабінеті  Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня відбулись засідання  постійних комісій селищної ради. На обговорення  винесено питання, які включені до проекту порядку денного   14 сесії селищної ради. Члени комісій розглянули усі питання, які вносяться на розгляд пленарного засідання, зокрема,  щодо внесення змін до селищного бюджету,  затвердження проектно – кошторисної документації «Капітальний ремонт тротуару по вулиці Героїв Майдану в смт Чемерівці, про  передачу комунальному підприємству «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради грейдера SHANTUISG16-3 на умовах оренди, затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Чемеровецької селищної ради, про безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів,  також розглянули в проектах усі земельні питання.

В результаті обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання та поректи рішень  на розгляд  чергової  сесії.