Запорука розвитку – співпраця з інвесторами

Дата: 02.11.2017 16:48

Фото без описуСьогодні Чемеровецький селищний голова здійснив робочий візит до головного офісу товариства «Волочиськ-Агро» в місті Волочиськ та зустрівся директором Володимиром Турчинцем. Олександр Собань заручився підтримкою керівника агроформування у вирішенні нагальних соціально-економічних питань на територіях населених пунктів громади, де підприємство орендує сільськогосподарські угіддя. В ході перемовин визначились з переліком питань, підтримка у вирішенні яких є першочерговою, зокрема, це стосується сприяння  в рахунок  угоди про соціальне партнерство завершенню капітального ремонту будівель  Красноставського дитячого дошкільного закладу «Ромашка», придбання для дитячого садка газових котлів системи опалення та виділення вантажної техніки для розвезення щебеню по вуличних дорогах в селі Жердя.