Розпочато роботу з попередження нещасних випадків на водоймах

Дата: 14.06.2017 16:50

Фото без опису

На попередньому засіданні виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради  зважаючи на те, що розпочався сезон активного відпочинку з метою недопущення та попередження виникнення нещасних випадків і надзвичайних ситуацій  було затверджено план заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об»єктах громади.

Відповідними планом передбачено комплекс профілактичних заходів, зокрема проведення роз»яснювальної роботи, організація патрулювання у місцях небезпечних для купання, встановлення заборонних знаків тощо. Саме  такі таблички із написами «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО» було встановлено вчора на Чемеровецькому ставку.

Закликаємо усіх любителів гарно провести час влітку  на узбережжі водного плеса бути обачними та обережними!