Олександр Собань презентував в Брюсселі Чемеровецьку громаду

Дата: 12.03.2018 16:50

Фото без опису

Презентація відбулася 8 березня в ході офіційної поїздки української делегації у межах ініціативи “Рівний рівному” в рамках робочої групи «Комітет регіонів ЄС-Україна» за підтримки програми «U-LEAD з Європою».Під час заходу представники Харківської та Хмельницької обласних рад, а також,окрім Чемеровецької, Широківської і Веселівської об’єднаних територіальних громад презентували свої досягнення і поділилися планами на майбутнє, які вони прагнуть реалізувати, опираючись на досвід європейських колег. Передбачається, що протягом 2018 року зазначені регіони та об’єднані громади в ході тренінгів, навчальних поїздок та стажувань обміняються з європейськими колегами практичним досвідом реалізації проектів розвитку територій.

Довідка
Ініціатива «Рівний-рівному» розроблена в рамках Робочої групи «Комітет Регіонів-Україна» спрямована на розвиток партнерства між місцевими та регіональними органами влади ЄС та України. Комітет Регіонів ЄС запропонував своїм членам та їх адміністраціям співпрацювати з українськими колегами та обрав п’ять рівнозначних партнерів, що представляли два регіони України та два регіони ЄС, а також три муніципалітети – об’єднані територіальні громади – з України та три муніципалітети з країн-членів ЄС. В ході перемовин та зустрічей робочих груп програми від кожної сторони Чемеровецька селищна рада на налагодила майбутнє співробітництво представниками органів місцевого самоврядування міста Зарасай Латвійської Республіки.