Відкрили оновлене травматологічне відділення

Дата: 16.03.2018 16:50

Фото без опису

Чемеровеччина сьогодні приймала поважних гостей, які прибули на почесну місію – відкриття травматологічного  відділення після реконструкції ІІ-ІІІ поверхів дитячого корпусу Чемеровецької центральної районної лікарні. Захід відбувся за участі  народного депутата України Василя Амельчинка, голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука та голови обласної ради Михайла Загороднього, директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Якова Цуглевича, а також депутатів обласної ради - наших земляків.

На реалізацію проекту використано 3 365,103 тис.грн, в тому числі з обласного бюджету – 1147,040 тис.грн, субвенції на соціально-економічний  розвиток ( депутатські кошти)  – 1135,140 тис.грн та місцевого бюджету -  1 082,923тис.грн. За виділені кошти встановлено енергозберігаючі пластикові вікна, придбано сучасне обладнання, зручні меблі, зроблено красивий дизайн коридору та східцевих маршів та їдальні, облаштовано згідно сучасних стандартів сантехнічні кімнати. Для зручності пацієнтів проведено капітальний ремонт ліфта вантажопідйомністю 500 кг. Також закуплено медичне обладнання та інструменти для проведення оперативних втручань по заміні кульшових суглобів.