В селі Бережанка відкрили оновлений дитячий садочок

Дата: 15.08.2017 16:51

Для діток дошкільного віку села Бережанка новий навчальний рік розпочався в оновленому дитячому садочку. Спільні зусилля керівництва Чемеровецької селищної ради та місцевого сільськогосподарського підприємства ПП «Україна –Агро 2С» забезпечили в дошкільному  закладі гарний ремонт, нову сантехніку та меблі. Учора, з нагоди повного косметичного оновлення приміщення відбулось урочисте відкриття Бережанського дошкільного навчального закладу «Білочка». На свято до дітей та колективу завітали почесні гості, зокрема голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина, яка подарувала діткам нову гойдалку, Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та його перший заступник Юрій Войтов, які подарували новий посуд. Також діток привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна та в.о старости в селі Бережанка Анатолій Пекарчук.