Хмельницька область, Чемеровецький район

Відбулося попереднє обговорення генплану Чемеровець

Дата: 14.06.2017 16:52

На сьогоднішній день гострою необхідністю для можливості розвитку та проведення різних видів господарської діяльності в смт Чемерівці є затвердження генерального плану території.

Чемеровецькою селищною радою такий проект замовлено. Виконавцем його виступає товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас-К». Сьогодні у залі засідань  відбулося попереднє громадське слухання з питання обговорення даного проекту. Презентацію проводили директор ТОВ «Кайлас-К» Сергій Владіміров та головний архітектор проекту Євген Єжов, котрі запропонували увазі присутніх на зібранні депутатів селищної ради, керівників установ та організації, представників громадських інституцій  свої пропозиції щодо планування території  селища.

Основні засади майбутнього генерального плану в ході попереднього обговорення погоджено. Наступний етап - широкоформатні громадські слухання по обговоренню даного проекту будуть проведені у