Виконком селищної ради розглянув 42 питання порядку денного

Дата: 23.02.2018 16:52

Фото без описуЗгідно плану роботи Чемеровецької селищної ради сьогодні в лекційній залі центру культури, дозвілля та мистецтв відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке відбулось під керівництвом селищного голови Олександра Собаня. Заслухано звіти виконання цільових програм за минулий рік, зокрема підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення  житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2017 – 2020 роки, профілактикиправопорушень та боротьбизізлочинністю на території Чемеровецької селищної ради на 2017 – 2020 роки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природнього характеру на території Чемеровецької селищної ради  на 2017 – 2021 роки, надання правової освіти та надання безоплатної правової допомоги жителям населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2017 – 2018 роки, розвитку фізичної культури та спорту в Чемеровецькій селищній раді на період до 2020 року, розвитку галузі освіти на території Чемеровецької селищної ради, місцевих стимулів випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо вступу в медичні навчальні заклади на 2017-2021 роки, також  погоджено проект програм військово - патріотичного виховання молоді, організації підготовки громадян до строкової  військової служби в Збройних Силах України, військової служби за контрактом та служби  у військовому резерві,  проведення часткової мобілізації на території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік. Члени виконкому погодили видачу рішень про присвоєння поштових адрес для двадцяти мешканців населених пунктів громади та видачі дублікатів свідоцтва на право власності  трьом жителям, призначено п’ять помічників.