Про роботу виконавчого комітету

Дата: 14.12.2017 16:53

Кінець року є періодом завершення усіх господарських та фінансових питань, разом з тим -  періодом напрацювання планів до реалізації у наступному році, а тому потребує особливого контролю та додаткових зусиль. На засіданні  виконавчого комітету, який відбувся сьогодні розглянули частину нагальних питань. Члени виконкому погодили напрацьований план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, оновили склад комісії з військового обліку, розглядали питання оновлення квартирного обліку. Відповідно до порядку денного погодили призначення помічників для жителів сіл Свіршківці та Почапинці, присвоїли адреси домоволодінь мешканців Залуччя, Почапинець, Кормильче та Чемерівців. В обговоренні та дискусії в ході засідання вдалось погодити багато питань основної теми для усіх в.о. старост, а саме розвитку території їх відання.