Для створення ЦНАПу залучаємо досвід міст Суми та Рівне

Дата: 03.10.2017 16:54

Фото без описуВ рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD), компонент 2, початкова фаза, що виконується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida) 2 та 3 жовтня  відбувся  навчальний семінар для представників Чемеровецької територіальної громади Хмельницької області з питань надання адміністративних послуг, який проводили керівник Центру надання адміністративних послуг Сумської міської ради - Алла Стрижова та заступник начальника управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг - Віталій Стасюк. Мета тренінгу: ознайомити аудиторію працівників органів місцевого самоврядування з концептуальними підходами, тенденціями державної політики та базовим законодавством у сфері надання адміністративних послуг, зокрема у частині створення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах.  Відповідно до програми семінару учасників ознайомили з типовими проблемами та організацією надання адміністративних послуг та практичними напрацюваннями нормативно-правової бази з застосуванням європейського досвіду в роботі ЦНАПів України.