Проведено чергову нараду з соцпрацівниками

Дата: 07.12.2017 16:56

Фото без опису

Метою роботи відділу з питань соціальної політики  є надання своєчасного та якісного соціального обслуговування вразливим верствам населення Чемеровецької селищної ради. Головна роль у виконанні цієї роботи належить 29 соціальним робітникам населених пунктів селищної ради.

На черговій нараді, що відбулася сьогодні із соціальними робітниками було розглянуто ряд нагальних питань, зокрема, щодо стану забезпечення дровами підопічних на весь опалювальний сезон, отримання субсидії на житлово-комунальні послуги, проаналізовано якість надання послуг за результатами виїзних перевірок працівниками відділу соціальної політики. Також обговорювалися питання  якості та кількості надання безкоштовних побутових послуг (швейних, перукарських та дрібного ремонту взуття) особам, що знаходяться на обслуговуванні у відділі.

Начальник  відділу з питань соціальної політики  Віталій Приймак наголосив, що робота соціального працівника  має сприяти тому, щоб одинокі люди похилого віку, інваліди, не залишалися на узбіччі життя, відчували турботу про них.