Профінансовано передплату періодики для ветеранів

Дата: 19.12.2017 16:57

Фото без опису

Сучасний інформаційний простір дає можливість людині дізнатися про цікаве з різних джерел. Однак люди старшого покоління часто надають перевагу друкованим періодичним виданням. Сьогодні в  умовах фінансової нестабільності, а особливо у період підготовки до новорічних і різдвяних свят не кожному під силу підписати улюблені газети на наступний рік. З метою хоч часткового вирішення  даного питання  Чемеровецьким селищним головою Олександром Собанем  було ініційовано профінансувати річну підписку на газети регіонального значення для сімей пільгової категорії. Для формування списку осіб було залучено виконуючих обов’язків старост у підвідомчих населених пунктах.

Крім того, за погодження з головою районної ради ветеранів Валентиною Курохтіною  прийнято рішення передплатити газету «Ветеран» для активу ветеранської організації сіл громади. Вже з початком нового року частина  мешканців громади отримають у свої поштові скриньки улюблені газети - «Нове життя», «Подільські вісті» та «Ветеран».